
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 700 mV |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Threshold Voltage | 2.1 V |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Watchdog Timer | No Watchdog |
| Accuracy | 2 % |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Output Type | CMOS, Open Drain |
Stock: 11
Distributors
pcbx
Unit Price$0.21485
Ext.Price$0.21485
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21485 | $0.21485 |
| 10 | $0.17136 | $1.71360 |
| 50 | $0.14980 | $7.49000 |
| 100 | $0.13095 | $13.09500 |
| 500 | $0.12047 | $60.23500 |
| 1000 | $0.11417 | $114.17000 |
